درباره‌ما

کیدز اَند فان

در اینجا کلیه اطلاعات و رویدادهای مربوط با کودک، نوجوان و جوان به همراه خدمات، سرگرمی و تفریحات با تخفیف گروهی ارائه می‌شود.

با توجه به رده سنی کودک و نوجوان می‌توانید براحتی برنامه مورد نظر را انتخاب و بصورت آنلاین خریداری نمایید.

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت کیدزاندفان قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از تخفیف‌های ما، این پیشنهادات ویژه را خریداری کنند.

کیدزاندفان با درک اهمیت نقش سرگرمی و خدمات متناسب با خواسته مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان و مراکز تفریحی و سرگرمی، می‌‏‌کوشد امکان ارائه پایین‌‏‌ترین قیمت‌‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

کیدز اند فان از شهریور ماه ۱۳۹۶ فعالیت خود را در حوزه کودک آغاز نموده است و سپس رده سنی را برای استفاده از خدمات گسترش داد.

کیدزاندفان برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

هم‌ اکنون کیدزاندفان در شهر بزرگ مشهد مشغول به فعالیت و ارائه خدمات است.

امید است با گسترش فعالیت‌های کیدزاندفان در شهرهای مختلف، امکان خدمات‌رسانی به همه هم‌وطنان عزیز در همه شهرها در آینده نزدیک و رده سنی‌های مختلف فراهم شود.

هدف کیدزاندفان از ابتدا این بوده است که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه‌ داشته، پشتیبانی و پاسخگویی آنلاین و مناسب به ایشان ارائه کنیم. همه روزه تیم عملیاتی و پشتیبانی کیدزاندفان به دنبال بهتر شدن راه‌کارهای ارائه خدمات در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و موجب رضایت بیشتر مشتریان شوند.

صاحب امتیاز این وب سایت، بهاره عامل نجاتی و مریم برادران خلخالی می‌باشند.